Stránky probíhají rekonstrukcí. Nové budou spušteny v dubnu.

Rezervace pokoje | stolu

Termíny od 3. do 6. srpna 2017 a od 8. do .13. října 2017 je možné rezervovat pouze telefonicky nebo e-mailem na recepci hotelu.

*Rezervace vám bude po odeslání potvrzena emailem nebo telefonem. Cena je pouze orientační. Pokoj si také můžete rezervovat na telefonním čísle +420 541 632 111.

 

Stůl v naší restauraci si můžete zarezervovat na telefonním čísle +420 720 020 892.

Příjemný hotel v Brně v Medlánkách

Navštivte náš kompletně zrekonstruovaný hotel Prometheus. Nachází se v severní části města Brna a je snadno dostupný jak autem ze silnice Svitavy – Brno nebo dálnice D1, tak MHD přímou linkou z centra města (tramvaje č. 1 a 12). Zastávky MHD jsou 4 minuty chůze od hotelu.

Hotel Prometheus se nachází v těsné blízkosti sportovní haly VUT, městského fotbalového stadionu Srbská, technologického parku a Technického muzea. Masarykův okruh, který je proslulý závody MotoGP, nebo brněnské výstaviště jsou od hotelu také velmi snadno dostupné.

Nabízíme ubytování v Brně v zrekonstruovaných moderních pokojích, stravování v hotelové restauraci a pronájem konferenčních prostor. Dle vašich požadavků dokážeme připravit různé firemní akce, večírky, teambuildingy, rauty, školení, svatby a jiné oslavy - vše pod jednou střechou.

Před hotelem pohodlně a bezplatně zaparkujete na našem rozlehlém parkovišti. V celém hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, Hotel Prometheus a jeho tým.

Aktuálně v našem hotelu