Dovolujeme si Vás upozornit, že v období od 20. 6. 2016 do 14. 8. 2016 bude z důvodu rekonstrukce hotel včetně restaurace dočasně uzavřen.

Již nyní bychom Vás rádi pozvali od 15. 8. 2016 do nově zrekonstruované restaurace a to nejen na polední menu. U příležitosti otevření dostanete kávu s moučníkem zdarma.

Rezervace pokoje | stolu

*Rezervace vám bude po odeslání potvrzena emailem nebo telefonem. Cena je pouze orientační.

 

Stůl v naší restauraci si můžete zarezervovat na telefonním čísle +420 541 632 303

Příjemný hotel v Brně – Medlánky

Navštivte náš kompletně zrekonstruovaný hotel Prometheus. Nachází se v severní části města Brna a je snadno dostupný ze silnice Svitavy - Brno i z dálnice D1. K hotelu dojedete snadno bez přestupu přímo z centra města i brněnského hlavního nádraží tramvají č. 1 nebo 12. Zastávky jsou 4 minuty chůze od hotelu.

Hotel Prometheus se nachází v těsné blízkosti sportovní haly VUT, městského fotbalového stadionu Srbská, technologického parku a Technického muzea. Masarykův okruh hostící závody MotoGP či BVV jsou od hotelu snadno dostupné.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích, stravování v hotelové restauraci a pronájem konferenčních prostor. Dle Vašich požadavků dokážeme připravit jakoukoliv firemní akci, rauty, teambuildingy, školení, svatby a jiné oslavy - vše pod jednou střechou.

Před hotelem Prometheus pohodlně zaparkujete na hotelovém parkovišti. Parkování je bezplatné. V celém hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Těšíme se na Vaši návštěvu, tým hotelu Prometheus.